טכנוסרי ניידת שירות

טלפון חירום 24 שעות: 052-2885207,

משרד: 03-9099010

i12_renamed_24564

חשמלאי ברמת גן מזמינים רק מסיגמא

מחפשים חשמלאי ברמת גן? אתם יכולים להפסיק לחפש. סיגמא טכנולוגיות מספקת שירותי חשמלאים ברמת גן המתבצעים על ידי חשמלאי מוסמך ומנוסה במהירות האפשרית ובאחריות מלאה.

חשמלאי ברמת גן לביצוע כל עבודות החשמל

 • תיקון כל סוגי תקלות החשמל.
 • עבודה 24/7.
 • מתן ייעוץ מקצועי והדרכה בכל הקשור לחשמל ולבטיחות בחשמל.
 • הכנה לביקורת חברת החשמל ומתן אישורי בטיחות לרשויות.
 • התקנת מכשירי חשמל גדולים כגון מאווררי תקרה, תנורי אמבטיה, גופי תאורה לבית ולגן ועוד.
 • תיקון דודי שמש וחשמל מכל הסוגים.
 • ועוד

 

IMG-20191129-WA0010

חשמלאי בבת ים

חשמלאים ברמת גן לביצוע כל עבודות החשמל

סיגמא טכנולוגיות מתמחה בביצוע כל עבודות החשמל על ידי חשמלאי מוסמך ומנוסה בביצוע כל עבודות החשמל. הבטיחות שלכם עומדת לנגד עינינו, ולכן כל עבודה מתבצעת כל פי כל כללי הבטיחות ומאפשרת לכם להיות בטוחים – תרתי משמע.

הארקה ברמת גן

ביצוע עבודות הארקה במקצועיות ובבטחה. לקריאת מידע נוסף אודות הארקה אתם מוזמנים ללחוץ כאן.

הארקה בבת ים

ממסר פחת

ממסר פחת “קופץ”

קצר חשמלי הוא תקלה מאוד נפוצה, ובדרך כלל היא נפתרת כשמחליפים את מכשיר החשמל המקצר ומעלים בחזרה את ממסר הפחת שקפץ. למרות זאת, ישנם מקרים בהם למרות ניתוק מכשיר החשמל ממסר הפחת לא עולה. אם נתקלתם במקרה כזה אתם מוזמנים ללחוץ כאן ולנסות לפתור את הבעיה בעצמכם, ואם לא הצלחתם – הזמינו חשמלאי של סיגמא טכנולוגיות והוא ישמח לפתור את הבעיה עבורכם.

בטיחות בחשמל ברמת גן

חשמלאי בתל אביב מטעם סיגמא טכנולוגיות מתחייב לבצע כל עבודה בצורה הבטיחותית ביותר ולהשאיר אחריו בית או עסק שבו כל מערכות החשמל פועלות כמו שצריך וחשוב מכך – פועלות כשההימצאות בקרבתן והשימוש בהן בטוחים לחלוטין.

IMG-20191129-WA0001

תיקון דוד שמש בבת ים

תיקון דודי שמש ברמת גן

כשדוד השמש או החשמל מתקלקלים ואין מים חמים, הדבר יכול לפגוע מאוד בשגרת החיים, בעיקר כשמדובר בימות החורף הקרים. סיגמא טכנולוגיות מתמחה בתחום של תיקון דודי שמש בתל אביב ובכל אזור המרכז, ותשלח אליכם חשמלאי לביצוע העבודות במהירות ובאחריות מלאה. לפרטים נוספים לחצו כאן.

סיגמא טכנולוגיות – הכתובת לכל תקלה במערכת החשמל

סיגמא טכנולוגיות מתחייבת לספק לכם שירותי חשמלאי ברמת גן ובכל אזור המרכז באחריות מלאה. כל העבודות מתבצעות על ידי חשמלאי מוסמך בעל עשרות שנות ניסיון בתחום, אשר טיפל בכל סוגי התקלות וערוך לטפל בכל תקלה ובכל צורך שעולה בשטח. אם אתם צריכים חשמלאי ברמת גן – אנחנו הכתובת עבורכם.

פרמטרים לבחירת חשמלאי לביצוע תיקונים ועבודות חשמל

ישנם פרמטרים שונים אשר מסייעים באופן כללי בבחירת איש המקצוע המתאים ביותר לביצוע עבודות בכלל ועבודות חשמל בפרט. תחום החשמל הוא אחד התחומים המרכזיים ביותר אשר דורשים עבודה ברמת האיכות הגבוהה ביותר תוך שימת לב גדולה מאוד לפעולות הקטנות והגדולות כאחד בעת ביצוע התיקונים השונים, על מנת להבטיח כי בטיחות השימוש בחשמל, נמצאת במקום הגבוה ביותר וכי המשתמשים בחשמל, לא ימצאו בסכנת חיים בזמן השימוש. על מנת למצוא את החשמלאי המוסמך המתאים ביותר לביצוע עבודות חשמל ישנן כמה פרמטרים עיקריים אשר יסייעו במשימה החשובה והם:

 1. תעודת הסמכה – אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת חשמלאי, הוא ההסמכה בה הוא מחזיק. חשמלאי מוסמך, הינו חשמלאי אשר מחזיק בסט הכישורים המקצועיים הבכיר ביותר אשר מקנה לו את האפשרות לטפל בכל תקלות החשמל השונות, לבצע התקנת גופי תאורה, טיפול הקצרים והפסקות חשמל, התקנת נקודות חשמל במיקום הנדרש מצד הלקוחות ועוד מגוון עבודות חשמל מורכבות אשר מחייבות הסמכה בתחום החשמל. כאשר מחפשים חשמלאים בתל אביב או בכל עיר אחרת בארץ, חשוב מאוד לדעת לעשות את הסיווג המרבי בין אנשי המקצוע, היות וישנם אלפי חשמלאים ברחבי תל אביב, אשר חלק גדול מהם, אינם מחזיקים כלל בתעודות הסמכה ולא קיבלו הכשרה מקצועית פורמלית, דבר אשר עלול להוביל לסכנת חיים ולביצוע עבודה באיכות נמוכה ולא מקצועית. 

לוח חשמל הינו המקום המרכזי ביותר של מערכת החשמל הביתית, מדובר באזור אשר שולט בצורה טוטאלית על כל תשתית החשמל בבית ועל כן חשיבותו היא הגבוהה ביותר וכל תקלה שהיא בלוח החשמל, הינה בעלת השפעה שלילית על כל מערכות החשמל בבית. רק חשמלאי מוסמך, יידע להכיר את לוח החשמל ברמה הגבוהה ביותר, תוך הבנת המורכבות הרבה בתוכו וההשפעה הגדולה שלו על החשמל הביתי. לכן אין לזלזל בבחירת החשמלאי גם אם תעריפי התיקון משתנים בין חשמלאי ללא הסמכה לבין חשמלאי מוסמך, תמיד יש להעדיף שחשמלאי בעל הסמכה, יטפל לכם במערכות החשמל ויידע לספק את העבודה האיכותית ביותר. 

 1. ותק – פרמטר נוסף מאוד חשוב, הינו הפרמטר המציג את שנות הותק המקצועי של החשמלאי המוסמך. חשוב מאוד כי החשמלאי יהיה בעל שנות ניסיון רבות כאשר העדיפות היא מעל 5 שנות ניסיון במקצוע חשמלאי כאשר הוא מחזיק בהסמכה הדרושה. כאשר אתם יוצרים קשר עם חשמלאי לגבי ביצוע עבודת חשמל כגון התקנת נקודת חשמל, החלפת שקע חשמל, או כל תיקון או עבודה אחרת, חשוב מאוד לשאול את אותו החשמלאי בטלפון, בכמה שנות ותק מקצועי הוא מחזיק והאם ברשותו ההסמכה הדרושה למקצוע חשמלאי מוסמך. 

כאשר מדובר בחשמלאי מוסמך בעל שנות ותק רבות ואשר מאחוריו ביצוע מאות תיקוני ועבודות חשמל מורכבים, ניתן יהיה לומר כי מדובר באיש המקצוע המתאים ביותר לתפקיד וכי תוכלו להיות בטוחים כי הוא יבצע את תפקידו ברמה הגבוהה ביותר וללא בעיות או תקלות מיוחדות. כמו כן, כאשר מדובר בחשמלאי בעל ניסיון רב שנים, הוא אינו יתבלבל כאשר הוא ינסה לאתר את בעיית החשמל ולטפל בה וכי סביר להניח כי הוא נתקל בעברו באותה התקלה וטיפל בה באופן הטוב ביותר. 

 1. זמינות – חשמלאי איכותי ומקצועי, הינו חשמלאי אשר יהיה זמין לכם במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כאשר מדובר בתקלות חשמל, קיימת סבירות כי הם יופיעו שוב פעם לאחר התיקון, דבר אשר מחייב קשר צמוד עם בעל המקצוע אשר יוכל להיות זמין לכל בעיה שתקרה ויגיע תוך פרק זמן קצר, על מנת לטפל בבעיה ולהחזיר את הסדר לחיים במינימום זמן ובמקסימום מקצועיות ושירות ברמה הגבוהה ביותר. חשוב למצוא חשמלאי אשר יהיה זמין לאורך כל שעות היממה וימי השבוע כך שאם ישנו מצב חירום באמצע הלילה ונוצרת בעיה מורכבת בתוך לוח חשמל, חשוב כי החשמלאי יהיה זמין להגעה מידית ולהשיב לכם את איכות החיים הגבוהה. 
 1. חוות דעת – כאשר אתם מחפשים חשמלאים מוסמכים, חשוב מאוד לקבל עליהם חוות דעות מלקוחות אחרים אשר זכו לקבל מהם שירות בעבר וכי השירות אותו קיבלו, היה לשביעות רצונם המלאה הן מבחינת איכות העבודה והמקצועיות הרבה והן מבחינת השירות האיכותי והמחירים הנוחים. חוות דעת, היא בדיוק מה שאתם צריכים על מנת להיות בטוחים כי בעל המקצוע שלפניכם, הינו חשמלאי מקצועי, אמין, שירותי ואחד כזה אשר יבצע עבורכם את העבודה ברמה הגבוהה ביותר. 

כאשר בוחרים בעל מקצוע ולא משנה מאיזה תחום, תמיד ישנו החשש לגבי אופיו, המקצועיות שהוא מביא עמו וחשש מפני נזקים שהוא עלול לבצע בבית, אשר נובעים מחוסר הסמכה וחוסר מקצועיות. חוות דעת היא בדיוק הפתרון למצוקות הללו כאשר העדיפות היא להסתמך על לפחות 2-3 חוות דעת מלקוחות שונות אשר יחוו את דעתם על עבודת החשמלאי ויציגו בפניכם את האופי שלו ואת הרמה המקצועית אותה הוא מביא בעת התיקון. חשמל הינו אחד התחומים המסוכנים והמורכבים ביותר וכאשר פועלים מולו נכון, התיקון ועבודות החשמל הופכות להיות פחות מורכבות ויותר בטיחותיות הן לבעל המקצוע והן ללקוחות. 

חוות הדעת הן ללא ספק תעודת הביטוח הטובות והחזקות ביותר אשר כל לקוח יכול להשיג כאשר הוא מתכנן להכניס איש מקצוע אל פתח ביתו. חוות דעת מספקות שקט נפשי ללקוחות השונים, בידיעה שהם בידיים המקצועיות ביותר וכי התיקון החשמלי, יתבצע באופן הבטוח והמקצועי ביותר וללא כל חשש שמא ביצוע התיקון יוביל לנזקים של מערכת החשמל כולה

סיגמא טכנולוגיות

להזמנת חשמלאי ברמת גן צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

מחפשים דווקא חשמלאי בתל אביב? אנחנו מספקים שירות גם שם! חייגו עכשיו ונשמח להגיע בהקדם ולעזור.

WhatsApp chat