אזעקה לבית / אזעקה לעסק

אזעקה לבית - מערכת אלחוטית

מערכות האזעקה האלחוטיות היום אמינות ועומדות בכל התקנים. מעבר להחלפת סוללות בגלאים אחת ל-3 שנים המערכות האלחוטיות משתוות למערכות האזעקה הקוויות ואף משוכללת מהן. מערכות האזעקה האלחוטיות מיועדות להתקנה עצמית זאת אומרת שמצורף מדריך בעברית ידידותי וברור כך שכל אדם עם ידע טכני בסיסי יוכל להתקין כל מערכת אזעקה לבית אלחוטית בעצמו, ולא חייבים להזמין מתקין אזעקות מוסמך. כל המערכות שאנחנו משווקים עומדות בכל תקני האיכות והבטיחות כאחד, ומספקות את ההגנה המירבית והמיטבית לבית. להזמנת שירותי התקנת מערכות אזעקה לבית או לעסק צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר.

התקנת מערכות אזעקה לבית ולעסק

מתקין אזעקות מיומן ומקצועי או צוות מתקינים המתמחים בהתקנה של מערכות אזעקה בבתים ובעסקים קטנים כמו גם במפעלים ובמבני ציבור, יבצע התקנה מקצועית של המערכת שלכם. השירות כולל תכנון נכון של פריסת הגלאים והתאמת סוגי הגלאים השונים לכל אזור ואזור, במטרה להשיג את ההגנה הטובה ביותר תוך חיסכון משמעותי בכסף ומניעת הטרדות ואזעקות שווא.
כמו כן אנחנו דואגים לחבר את מערכת האזעקה עם השירות של חברות האבטחה המובילות בארץ, ביניהן: מוקד מיקוד, מוקד עמישב, מודיעין אזרחי וצוות 3.

מדריכים למערכות אזעקה

מאגר מדריכים למשתמש ומדריכי התקנה של מגוון מערכות אזעקה הנפוצות בארץ.

מחירון התקנה למערכות אזעקה לבית ולעסק

מחירון מפורט עם מחיר התקנה של מתקין אזעקות מקצועי לכל אלמנט במערכת האזעקה בנפרד.

מקצועיות, שקיפות ואמינות לאורך כל הדרך

מחירון גלאים

כל הגלאים לכל סוגי מערכות האזעקה, שיווק התקנה ושירות לגלאי נפח, גלאי א.א פסיבי, גלאי גארד, גלאי אקטיבי, גלאי קרן, גלאי מיקרוגל, גלאי תנועה וחום

החל מ-55 ש"ח

מחירון מערכות אזעקה

כל מערכות האזעקה לבית ולעסק למכירה במקום אחד ויסוניק, עורב, פימה, הספקת גלאים סירנות, מצברים וכל הציוד הנלווה למערכת האזעקה.

WhatsApp chat