טכנוסרי ניידת שירות

מחירון גלאים למערכות אזעקה

גלאי אנטי מסק

גלאי אנטי מסק או בעברית גלאי למניעת כיסוי הינו גלאי המצויד בתכונת אנטי כיסוי אקטיבי הרואה ניסיון לשבש את פעולת הגלאי באמצעות כיסויו או צביעתו.
במידה וטווח ראיית הגלאי תחסם הגלאי יפעיל את מערכת האזעקה ולא יפסיק פעולתו עד אשר ראיית הגלאי תחזור למצב נורמלי, מצב זה מונע את הפעלת מערכת האזעקה במידה ונחסם הגלאי במקרה לדוגמא על ידי חפץ כלשהו במהלך יום העבודה.

155 ש״ח*

גלאי אקוסטי

הגלאי האקוסטי שומע את קול ניפוץ הזכוכית על ידי מיקרופון המותקן בתוך הגלאי. הגלאי האקוסטי ידוע בכינויו גלאי שבר זכוכית מומלץ להתקנה בחנויות בעלות חלונות ראווה וכדומה. הגלאי האקוסטי רגיש לרעשים חזקים ובתוכו מותקן ווסת שבעזרתו ניתן לכוון את רגישותו , את הגלאי מומלץ להתקין במרחק כמטר ממול החלון.

55 ש״ח*

גלאי א.א פסיבי

ידוע בכינויו ״גלאי נפח ״ מושג שגוי שכן הגלאי אינפרא אדום פסיבי כשמו כן הוא עקרון פעולתו הוא איתור חום ותנועה ולא נפח .
הגלאי הא.א פסיבי יעודי לחללים סגורים כמו חדרי מגורים ומשרדים, טווח קליטה עד 30 מטר, הגלאי אינו רואה מבעד לזכוכית שקופה .
התקנה נכונה של הגלאי הינה בגובה בין 1.8 מטרים ל3 מטרים תלוי בהוראות היצרן. כדאי להמנע מלהתקין הגלאי הא.א פסיבי במקום החשוף לקרני שמש ישירה.

55 ש״ח*

גלאי תיקרתי

גלאי א.א פסיבי המותקן בתקרה לפי גובהה, מעניק כיסוי מרבי של 360 מעלות ,פתרון אסתטי הגנתי מתוחכם.
הגלאי התקרתי יעודי לאתרים בהם לא ניתן להתקין גלאים על הקירות או במחסנים המלאים סחורה עד גובה מעל מטר , את הגלאי התקרתי חשוב להתאים במדויק לגובה ההתקנה, לגלאי יש אפשרות לתוספת הגנה למניעת כיסוי.

105 ש״ח*

גלאי א.א פסיבי חיצוני

וודאי יצא לכם לראות את הגלאי הגדול המהבהב בצבעים שונים. זהו גלאי הנפח החיצוני הנחשב האמין בעולם, בגלאי מותקן מעבד היודע להבדיל בין בני אדם לשאר ההתרחשויות הקורות מחוץ לבית כמו חתולה תועה , עץ מתנופף ברוח ועוד.
ידוע בשמות : גלאי שטח , גלאי חיצוני . גלאי השטח כשמו כן הוא מגלה שטח ברדיוסים וטווחים שונים , ישנם כמה גלאים חיצונים נפוצים בישראל. הראשון גלאי הגארד : מיועד להתקנה בגובה החל ממטר ו80 ועד 2.5 מטרים לגלאי אפשרות של הגנה מפני כיסוי, את הגלאי חובה להתקין מהחצר לכיוון הנכס ולא מהנכס אל החצר .עוד גלאי נפוץ בקטגוריה הינו הווטש אאוט גלאי שטח חיצוני זה מיועד להתקנה בגובה מטר.

550 ש״ח*

גלאי וילון

גלאי וילון הינו גלאי א.א פסיבי המוגבל בראייתו אך ורק לטווח החלון ,בדומה לוילון המכסה את הקיר עליו הוא מותקן . גלאי הוילון מתאים להתקנה בכל מערכות האזעקה ואופן פעולותו דומה לגלאי הא.א פסיבי רק שראיתו מצומצת רק ל5 מעלות במקום עד 130 מעלות בגלאי א.א פסיבי רגיל.
יתרונו הגדול הינו התראה על חדירה מפתח מסוים מבלי להגביל את התנועה באותו החדר לדוגמא: ניתן יהיה להתקין גלאי וילון בחלון חדר השינה והסתובב בחופשיות בחדר בזמן שמערכת האזעקה דרוכה.
חסרונות הגלאי : בגלל שמיקום התקנתו בפינת החלון קשה להגיע לשם בצורה אסטטית עם כבל מתאים , חסרון נוסף הינו הזזת רהיטים במידה וישנם כאלה הצמודים לחלון לדוגמא מיטת ילדים.

גלאי הוילון קיים בגרסאות נוספות : גלאי וילון חיצוני , גלאי וילון אלחוטי.

105 ש״ח*

מתג מגנטי

מגנט המגן על פתחים בעזרת כוח אלקטרו מגנטי להגנה וחיווי פעילות של פתיחה וסגירה במגירות ,חלונות .דלתות ,תריסי גלילה ,שערים .

55 ש״ח*

גלאי אקטיבי

ידוע בשם גלאי קרן הגלאי האקטיבי מיוחד להתקנה חיצונית ,הגלאי מגיע כזוג שבצד אחד גלאי משדר זוג קרניים בלתי נראות והשני קולט אותם ,את הגלאים ניתן להתקין במרחקים קצרים או ארוכים.

350 ש״ח*

גלאי לתנאים קשים

ידוע בשמו גלאי אנטי פט ,גלאי א.א פסיבי המתוכנת על מנת להתעלם מתנועה של בעל חיים באזור הגילוי , מיועד לבתים ממוגנים בעלי חיות מחמד המסתובבות חופשי בבית , או לעסקים החשופים לתנועת בעלי חיים כגון יונות חתולים ועכברים. הגלאי מותאם לבעלי חיים עד משקל מסויים – בדרך כלל עד 36 ק”ג.

105 ש״ח*

WhatsApp chat