חשמלאי בתל אביב

טלפון חירום 24 שעות: 052-2885207,
משרד: 03-9099010

i12_renamed_24564

אמרתם חשמלאי בתל אביב אמרתם סיגמא טכנולוגיות

חשמלאי בתל אביב מזמינים רק מסיגמא טכנולוגיות. ביצוע כל עבודות החשמל כולל הכנה לביקורת חברת החשמל, תיקון מכשירי חשמל, טיפול בקצר חשמלי ועוד - והכל מתבצע על ידי חשמלאי מוסמך, במחירים הוגנים ובמהירות.

חשמלאי בתל אביב לביצוע כל עבודות החשמל

  • טיפול בתקלות חשמל מכל הסוגים.
  • זמינות לקריאות מסביב לשעון.
  • ייעוץ והדרכה מקצועיים בכל מה שקשור לחשמל.
  • הנפקת אישורי בטיחות לרשויות.
  • הכנה לביקורת של חברת החשמל.
  • התקנת מכשירי חשמל גדולים  תנורי אמבטיה, מאווררי תקרה, גופי תאורה ואחרים.
  • תיקון והחלפה של דודי שמש וחשמל מכל הסוגים.
  • ועוד

IMG-20191129-WA0010
חשמלאי בבת ים

חשמלאים בתל אביב שמגיעים במהירות ומבצעים כל עבודה באחריות

תקלות במערכת החשמל מחייבות לא רק התייחסות מיידית, אלא בעיקר התייחסות בטיחותית. חשמל הוא לא משחק ילדים, ולא סתם אמרו את זה. עבודה עם חשמל יכולה להיות מאוד מסוכנת, ואם היא מתבצעת לא כראוי או לא עד הסוף - היא יכולה לסכן לא רק את החשמלאי עצמו, אלא גם אתכם. בדיוק מסיבה זאת כשאתם מזמינים חשמלאי בתל אביב מטעם סיגמא טכנולוגיות אתם יכולים להיות בטוחים שמי שמבצע את העבודות הוא חשמלאי מוסמך, מקצועי ומנוסה אשר מבצע את כל העבודות בדיוק על פי הוראות הבטיחות ומשאיר אחריו שטח בטוח ונקי.

 

הארקה בתל אביב

עבודות הארקה הן הבסיס לכל עבודת חשמל נוספת שתתבצע במקום, שכן הן מבטיחות את הורדת סיכויי ההתחשמלות למינימום האפשרי. סיגמא טכנולוגיות מבצעת עבודות הארקה מקצועיות אשר יאפשרו לכם לישון בשקט ולהיות בטוחים שאתם בטוחים - מסביב לשעון. 

הארקה בבת ים
ממסר פחת

ממסר פחת "קופץ"

קצר חשמלי הוא תקלה מאוד נפוצה, ובדרך כלל היא נפתרת כשמחליפים את מכשיר החשמל המקצר ומעלים בחזרה את ממסר הפחת שקפץ. למרות זאת, ישנם מקרים בהם למרות ניתוק מכשיר החשמל ממסר הפחת לא עולה. אם נתקלתם במקרה כזה אתם מוזמנים ללחוץ כאן ולנסות לפתור את הבעיה בעצמכם, ואם לא הצלחתם - הזמינו חשמלאי של סיגמא טכנולוגיות והוא ישמח לפתור את הבעיה עבורכם.

 

בטיחות בחשמל בתל אביב

חשמלאי בתל אביב מטעם סיגמא טכנולוגיות מתחייב לבצע כל עבודה בצורה הבטיחותית ביותר ולהשאיר אחריו בית או עסק שבו כל מערכות החשמל פועלות כמו שצריך וחשוב מכך - פועלות כשההימצאות בקרבתן והשימוש בהן בטוחים לחלוטין.

IMG-20191129-WA0001
תיקון דוד שמש בבת ים

תיקון דודי שמש בתל אביב

כשדוד השמש או החשמל מתקלקלים ואין מים חמים, הדבר יכול לפגוע מאוד בשגרת החיים, בעיקר כשמדובר בימות החורף הקרים. סיגמא טכנולוגיות מתמחה בתחום של תיקון דודי שמש בתל אביב ובכל אזור המרכז, ותשלח אליכם חשמלאי לביצוע העבודות במהירות ובאחריות מלאה. לפרטים נוספים לחצו כאן.

סיגמא טכנולוגיות - הכתובת לכל תקלה במערכת החשמל

סיגמא טכנולוגיות מתחייבת לספק לכם שירותי חשמלאי בתל אביב ובכל אזור המרכז באחריות מלאה. כל העבודות מתבצעות על ידי חשמלאי מוסמך בעל עשרות שנות ניסיון בתחום, אשר טיפל בכל סוגי התקלות וערוך לטפל בכל תקלה ובכל צורך שעולה בשטח. אם אתם צריכים חשמלאי בתל אביב - אנחנו הכתובת עבורכם. 

סיגמא טכנולוגיות

להזמנת חשמלאי בתל אביב צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 

מחפשים דווקא חשמלאי בחולון? אנחנו מספקים שירות גם שם! חייגו עכשיו ונשמח להגיע בהקדם ולעזור.

WhatsApp chat