טכנוסרי ניידת שירות

חשמלאי בגבעתיים

טלפון חירום 24 שעות: 052-2885207,
משרד: 03-9099010

i12_renamed_24564

חשמלאי בגבעתיים מזמינים מסיגמא טכנולוגיות

סיגמא טכנולוגיות מספקת שירותי חשמלאי בגבעתיים ובכל אזור המרכז. השירותים ניתנים על ידי חשמלאי מוסמך, מקצועי ומנוסה, במחירים הוגנים ובמהירות.

חשמלאי בגבעתיים שעושה את ההבדל

IMG-20191129-WA0010

חשמלאי בבת ים

חשמלאים בגבעתיים לעבודה מקצועית במחיר הוגן

כשיש לכם תקלה במערכת החשמל או כשאתם רוצים לעשות שינוי כלשהו במערכת הקיימת, חשוב מאוד שמי שמבצע את העבודה יהיה חשמלאי מוסמך עם כל התעודות, ושיהיה לו גם ניסיון רב כדי להתמודד עם מצבים לא צפויים שיכולים לקרות במהלך העבודה. סיגמא טכנולוגיות מציעה שירותי חשמלאי בגבעתיים עם כל התעודות, ניסיון רב שנים, מקצועיות, שירותיות והוגנות, כך שאתם יכולים להיות לגמרי בטוחים.

הארקה בגבעתיים

הארקה נכונה ומקצועית תבטיח ככל שרק ניתן שסיכויי ההתחשמלות בביתכם יהיו כמה שיותר נמוכים. סיגמא טכנולוגיות מבצעת עבודות הארקה מקצועיות בדיוק לפי חוק חשמל ומבטיחה שתוכלו להרגיש כמה שיותר בטוח בבית ובעסק שלכם.

הארקה בבת ים

ממסר פחת

“קפיצת” ממסר פחת

אחת התקלות היותר הנפוצות בבית ובעסק היא קפיצה של ממסר הפחת, שבדרך כלל היא תוצאה של סכנת התחשמלות במערכת החשמל. ברוב המקרים כשמנתקים את המכשיר החשמלי שגרם לכך הכל חוזר למקומו בשלום ואפשר להרים את ממסר הפחת אך מה עושים שהפחת ממשיך לקפוץ ? על כך במאמר/מדריך שיעזור לכם לפתור את הבעיה כמעט בעצמכם.

בטיחות בחשמל בגבעתיים

סיגמא טכנולוגיות דואגים שכל נותני השירות מטעמנו יהיו חשמלאים מוסמכים ומקצועיים שמבצעים עבודה יסודית תוך שמירה מיטבית על הבטיחות שלהם ושלכם באותה מידה בדיוק.

IMG-20191129-WA0001

תיקון דוד שמש בבת ים

תיקון דודי שמש בגבעתיים

דוד שמש או דוד חשמל שמתקלקל זה אף פעם לא נעים, וזה עוד יותר לא נעים כשבחוץ מתחיל להיות קריר ולכם בבית אין מים חמים. סיגמא טכנולוגיות מספקת שירותי תיקון לדודי שמש מכל הסוגים, ועושה את מירב המאמצים לשלוח את החשמלאי כמה שיותר מהר כדי שלא תסבלו למשך יותר מדיי זמן ממחסור במים חמים.

סיגמא טכנולוגיות – שלכם ובשבילכם

אמנת השירות של סיגמא טכנולוגיות מורכבת קודם כל ממקצועיות אשר תאפשר לכם לדעת שהעבודה נעשתה על הצד הטוב ביותר תוך שמירה על בטיחותכם האישית. הפרמטרים הנוספים של אמנת השירות הם הוגנות ויחס אישי ללקוח, כך שכשאתם מזמינים מאיתנו שירותי חשמלאי בגבעתיים ובכלל – אתם מכוסים מכל הכיוונים.

סיגמא טכנולוגיות

להזמנת חשמלאי בגבעתיים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

מחפשים דווקא חשמלאי בבת ים? אנחנו מספקים שירות גם שם! חייגו עכשיו ונשמח להגיע בהקדם ולעזור.

WhatsApp chat