טכנוסרי ניידת שירות

חשמלאי ביהוד

טלפון חירום 24 שעות: 052-2885207,

משרד: 03-9099010

i12_renamed_24564

מחפשים חשמלאי ביהוד?

אתם יכולים להפסיק לחפש. סיגמא טכנולוגיות מציעה שירותי חשמלאי מוסמך ביהוד המגיע אליכם במהירות ומבצע כל עבודה באחריות.

חשמלאי ביהוד לביצוע כל עבודות החשמל באחריות

IMG-20191129-WA0010

חשמלאי בבת ים

חשמלאי ביהוד לביצוע כל עבודות החשמל

חשמלאי ביהוד מטעם סיגמא טכנולוגיות הינו חשמלאי מוסמך לביצוע כל עבודות החשמל, לרבות עבודות הארקה, תשתית ותיקונים. כל העבודות מתבצעות על פי כל כללי הבטיחות ובאחריות מלאה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים – תרתי משמע.

הארקה ביהוד

כשרוצים להיות בטוחים שסיכויי ההתחשמלות בבית הם הנמוכים ביותר שיכולים להיות, מזמינים חשמלאי ביהוד מטעם סיגמא טכנולוגיות. חשמלאי מוסמך ביהוד יגיע, יבצע את כל הבדיקות הנדרשות ויעשה את כל הנדר על מנת להפחית את סיכויי ההתחשמלות.

הארקה בבת ים

ממסר פחת

קפיצת ממסר פחת

קפיצה של ממסר פחת היא התוצאה של קצר חשמלי, ולכן מדובר באחת מתקלות החשמל הנפוצות ביותר. אם קפץ לכם הפיוז (כלומר – לא לכם אלא ללוח החשמל), תצטרכו לנתק את מכשיר החשמל המקצר ולהרים מחדש את הפיוז. במקרים שממסר הפחת לא עולה – יש עוד כמה דברים שכדאי שתנסו לעשות וכולם כתובים כאן. אם לא הצלחתם – זה הזמן להזמין חשמלאי ביהוד של סיגמא.

בטיחות בחשמל ביהוד

הפרמטר הראשון בעבודה שלנו הוא הבטיחות. כל עבודה מתבצעת על פי כל כללי הבטיחות הכתובים והלא כתובים, מתוך מטרה שהבית או העסק שלכם יהיו בטיחותיים ביותר ושתוכלו לקיים בהם שגרת חיים ללא חשש. אם אתם מחפשים חשמלאי ביהוד שבטיחות היא הפרמטר הראשון בעבודה שלו – מצאתם, וזה בדוק.

IMG-20191129-WA0001

תיקון דוד שמש בבת ים

תיקון דודי שמש ביהוד

דודי שמש וחשמל חייבים להיות תקינים, בעיקר בחורף אבל גם בכלל. סיגמא טכנולוגיות מתמחה בתיקון דודי שמש וחשמל על הצד המקצועי והבטיחותי ביותר, כך שאם יש בעיה – יש לכם אל מי לפנות.

סיגמא – תמיד אתכם

החשמלאים של סיגמא טכנולוגיות מתמחים בביצוע כל עבודות החשמל במקצועיות ובמסירות, ודואגים ללוות אתכם מההתחלה ועד הסוף. לקבלת מידע נוסף אודות עבודות החשמל שאנחנו מבצעים ולקריאת שירות צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

סיגמא טכנולוגיות

סיגמא טכנולוגיות – חשמלאי ביהוד לביצוע כל עבודות החשמל על הצד הטוב ביותר.

מחפשים דווקא חשמלאי בראשון לציון? אנחנו מספקים שירות גם שם! חייגו עכשיו ונשמח להגיע בהקדם ולעזור.

WhatsApp chat