טכנוסרי ניידת שירות

IMG_0064-1.jpgסיגמא טכנולוגיות

 

חשמל, אזעקה, אינטרקום, מצלמות אבטחה, מערכות גילוי אש, תקשורת מחשבים, טלפוניה, מערכות כריזה ומערכות בית חכם.

מה אנחנו אוהבים לעשות

עבודות חשמל: צוות של חשמלאים מוסמכים בעלי רישיון של עד 250 אמפר מוסמכים לביצוע כל סוגי עבודות החשמל והמתח הנמוך. שירות תיקון תקלות בחשמל 24 שעות על ידי חשמלאים מוסמכים בבית או בעסק.

מערכות מיגון: טכנאים מיומנים להתקנת מערכות אינטרקום ובקרת כניסה, מנעולים אלקטרו מגנטים ומנעולים חשמלים לשערים, דלתות עץ ורב בריח, מערכות אזעקה לבתים מפעלים ומבני תעשיה, דודי שמש וחשמל: שרות תיקונים מהיר לקצרים בדודי חשמל ושמש על ידי טכנאים מנוסים.

עשה זאת בעצמך: מגוון מדריכים והוראות הפעלה בחשמל, דודי שמש, אינטרקום ומערכות אזעקה.גלרית תמונות

בגלרית התמונות בפיסבוק תוכלו להתרשם מעבודות שבוצעו על ידי סיגמא טכנולוגיות

כך תוכלו לדמיין איך הנכס שלכם יראה לאחר ההתקנה.

צור קשר

טלפון קווי: 03-909-90-10

טלפון חרום 24 שעות: 052-288-52-07

דואר אלקטרוני: yairnussri@gmail.com

רחוב לזרוב 33 ראשון לציון

תגובה מובטחת תוך 24 שעות לכל היותר

Error: Contact form not found.

ממליצים עלינו

אודות סיגמא טכנולוגיות בface book yp המלצות אודות סיגמא טכנולוגיות תגובות אודות סיגמא טכנולוגיות

 

אודות סיגמא טכנולוגיות

“סיגמא טכנולוגיות ” הנה חברה מובילה לעבודות חשמל ומתח נמוך מאוד, ומספקת מגוון פתרונות מתקדמים בדגש על רמת גימור גבוהה וחדשנות בלתי מתפשרת. החברה מעניקה את שירותיה לסקטור הפרטי והעסקי כאחד, וביצעה מגוון פרויקטים מורכבים מא’ ועד ת’ לגופים גדולים ובתים פרטיים – עד לשביעות רצון הלקוח. 

חברת “סיגמא טכנולוגיות” הוקמה בשנת 1999 ומנוהלת על ידי יאיר נוסרי המביא עמו ניסיון של למעלה משני עשורים בתחום עבודות החשמל, התקשורת ומתח נמוך מאוד. יאיר הנו חשמלאי מוסמך, מכיר את התחום לעומקו ומעניק מגוון פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית לכל לקוח. כלל עבודות החשמל, התקשורת והמתח הנמוך מאוד מבוצעות על פי “חוק החשמל בישראל”.

פעילות הליבה של החברה מתמקדת בהתקנת מצלמות אבטחה, בקרת כניסה, מערכות אזעקה ועבודות חשמל מורכבות. כמו כן, החברה מעניקה מגוון שירותים משלימים בתחום, כגון התקנת מערכות גילוי אש, בית חכם, רשתות מחשבים, מערכות כריזה ומוזיקת רקע. בנוסף, החברה כותבת ומפרסמת מדריכי “עשה זאת בעצמך”, המעניקים לכל אדם עם מעט רקע טכני את האפשרות להתקין ולתקן מערכות באופן עצמאי.

החברה דוגלת במתן שירות מקצועי, אדיב והוגן ומתחייבת לעבוד בשקיפות מלאה מול כל לקוח. ולכן, כחלק מההוגנות והשקיפות ניתן למצוא באתר מחירון מסודר שיאפשר לכל לקוח לדעת מראש את התעריף עבור השירות.

חדשנות, מקצועיות ורמת גימור מדויקת – הם רק חלק מאבני היסוד עליהן מבוססים שירותי החברה. 

WhatsApp chat