יאיר נוסרי חשמלאי מוסמך

למה חשוב שהחשמלאי שבחרת יהיה מוסמך ? כדי להיות חשמלאי במדינת ישראל על התלמיד ללמוד כעשרה חודשים קורס חשמלאי מוסמך של משרד העבודה .עם סיום הלימודים מקבל התלמיד רישיון עוזר איתו יכול התלמיד לעבוד בחשמל בפיקוח של חשמלאי בעל דרגת רישיון גבוהה ממנו.כעבןר שנה של עבודה תחת פיקוח על החשמלאי להציג הוכחת וותק למשרד העבודה ורק אז יקבל רישיון חשמלאי מעשי : לחשמלאי מעשי מותר לעבוד בחשמל ללא פיקוח עד לזרם של 25 אמפר (רק לדירות ממש קטנות יש חיבור בגודל כזה ) אך יכול החשמלאי המעשי לעבוד תחת פיקוח של חשמלאי בעל דרגת רישיון מוסמך בזרם של עד 3*80 אמפר (כאן מדובר על וילות גדולות במיוחד, בתי עסק ומפעלים קטנים) רק אחרי שנתיים של עבודה עם רישיון מעשי תחת פיקוח של חשמלאי מוסמך לפחות יוכל החשמלאי המעשי לבקש ממשרד העבודה רישיון חשמלאי מוסמך על ידי הוכחת ותק.

רוצים להיות בטוחים שהחשמלאי שלכם מורשה ? כאן ניתן בקלות לבדוק במשרד העבודה האם החשמלאי שלך מוסמך ,מעשי ,עוזר או כלל לא חשמלאי.

 

 מחפשים חשמלאי מוסמך שיתן לכם יעוץ בחינם לפני הגעה?

מכירים  חשמלאי שיציג את רשיונו ברגע הראשון?

רוצים חשמלאי שישאיר נקי אחריו ויעמוד בזמנים ?

 יאיר נוסרי חשמלאי מוסמך :

יאיר נוסרי חשמלאי מוסמך

 

חוות דעת מהאתרים מידרג טוב תודה תגובות

טוב תודה ממליצים על סיגמא טכנולוגיותן

 

 טלפון  נייד 24 שעות 7 ימים בשבוע 052-2885207

אז אם אתם מחפשים חשמלאי מוסמך אשר יבצע עבורכם עבודות חשמל מורכבות כקטנות ויגבה תשלום רק אם הוא באמת מגיע לו – יאיר נוסרי חשמלאי מוסמך מסיגמא טכנולוגיות מערכות חשמל ומתח נמוך לשירותכם.

לקבלת ייעוץ מקצועי, הזמנת חשמלאי או כל שירות אחר מיאיר נוסרי חשמלאי מוסמך- צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם. 

WhatsApp chat