טכנוסרי ניידת שירות

נעים מאוד יאיר נוסרי חשמלאי מוסמך עם ניסיון של עשרות שנים בטיפול בתקלות ושידרוג  מערכות חשמל ומיגון כמו מערכות אזעקה ,מצלמות אבטחה ,מערכות בקרת כניסה ,בית חכם , גילוי אש ,תקשורת טלפונית , רשתות מחשבים ועוד. את לימודי החשמלאי מוסמך למדתי בשנת 1996  ואחרי 3 שנים של התנסות בתחום מערכות החשמל  בשנת 1999 ,פתחתי עוסק מורשה והתחלתי לעסוק בתחום שירות תקלות מהיר וגם בהתקנת מערכות חדשות מהשלב הראשוני של הבניה עוד בתוכניות ועד לגמר הבניה והפעלת כל המערכות.

ב20 שנים האחרונות צברתי ניסיון רב הן בהכרותיי את המערכות השונות בשוק את איכותם וטיב השירות שהיצרן שלהן  נותן לאחר הקניה , טיב הכבלים השונים ,שיטות שונות להעברת כבלים ,חוטי חשמל ותקשורת בתוך הקירות ובתקרות סמויות כל אלה משרתים אותי היום כשאני מגיע לפתור תקלה ומסעיים לי בפתרון בעיות של תשתיות ותקלות שחוזרות על עצמן מבלי להחליף את כל המערכת .

הניסיון שלי חוסך כסף וזמן גם לי וגם ללקוח .

את מערכות המיגון והתקשורת נוטים לשכוח ולא לתכנן תשתיות מתאימות ,תכנון מוקדם של התשתית לכל מערכות החשמל המיגון ,בקרת הכניסה והבית החכם חוסך כסף ושומר על אסטטיות הקירות והתקרה מתשתיות חיצוניות לא צפויות.

התקנות מאולתרות בניגוד להוראות היצרן ונגד חוק החשמל גורמות במקרה הטוב לתקלות שחוזרות על עצמן ובמקרה הרע לשריפה והתחשמלות, ההצמדות לתקן ולחוק חשמל קורה לעיתים רחוקות בשטח הרבה בעלי מקצוע מאלתרים התקנות חשמל וגם התקנת מערכות אזעקה מצלמות ואינטרקום ,האלתור וחוסר ההיצמדות לתקן גורמות לבעיות ובעלי המקצוע פשוט לא יודעים מה הדרך הנכונה להתקין והטעויות הללו גורמות לתקלות למרות שבהתחלה זה עובד תקין כביכול אחרי כמה זמן מתחילת הבעיות שבדרך כלל נובעות מחוסר ידע של המתקין.

למה חשוב שהחשמלאי שבחרת יהיה מוסמך ? כדי להיות חשמלאי במדינת ישראל על התלמיד ללמוד כעשרה חודשים קורס חשמלאי מוסמך של משרד העבודה .עם סיום הלימודים מקבל התלמיד רישיון עוזר איתו יכול התלמיד לעבוד בחשמל בפיקוח של חשמלאי בעל דרגת רישיון גבוהה ממנו.כעבור שנה של עבודה תחת פיקוח על החשמלאי להציג הוכחת וותק למשרד העבודה ורק אז יקבל רישיון חשמלאי מעשי : לחשמלאי מעשי מותר לעבוד בחשמל ללא פיקוח עד לזרם של 25 אמפר (רק לדירות ממש קטנות יש חיבור בגודל כזה ) אך יכול החשמלאי המעשי לעבוד תחת פיקוח של חשמלאי בעל דרגת רישיון מוסמך בזרם של עד 3*80 אמפר (כאן מדובר על וילות גדולות במיוחד, בתי עסק ומפעלים קטנים) רק אחרי שנתיים של עבודה עם רישיון מעשי תחת פיקוח של חשמלאי מוסמך לפחות יוכל החשמלאי המעשי לבקש ממשרד העבודה רישיון חשמלאי מוסמך על ידי הוכחת ותק.

רוצים להיות בטוחים שהחשמלאי שלכם מורשה ? כאן ניתן בקלות לבדוק במשרד העבודה האם החשמלאי שלך מוסמך ,מעשי ,עוזר או כלל לא חשמלאי.

 מחפשים חשמלאי מוסמך שיתן לכם יעוץ בחינם לפני הגעה?

מכירים  חשמלאי שיציג את רשיונו ברגע הראשון?

רוצים חשמלאי שישאיר נקי אחריו ויעמוד בזמנים ?

 יאיר נוסרי חשמלאי מוסמך :

יאיר נוסרי חשמלאי מוסמך

חוות דעת מהאתרים מידרג טוב תודה תגובות

טוב תודה ממליצים על סיגמא טכנולוגיותן

 טלפון  נייד 24 שעות 7 ימים בשבוע 052-2885207

אז אם אתם מחפשים חשמלאי מוסמך אשר יבצע עבורכם עבודות חשמל מורכבות כקטנות ויגבה תשלום רק אם הוא באמת מגיע לו – יאיר נוסרי חשמלאי מוסמך לשירותכם.

לקבלת ייעוץ מקצועי, הזמנת חשמלאי  מוסמך- צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ןאשמח לעמוד לשירותכם. 

WhatsApp chat