טכנוסרי ניידת שירות

סיגמא טכנולגיות

חשמל, אזעקה, אינטרקום, מצלמות אבטחה, מערכות גילוי אש, תקשורת מחשבים, טלפוניה, מערכות כריזה ומערכות בית חכם.

יאיר נוסרי חשמלאי מוסמך מתמחה בעבודות חשמל ומתח נמוך מאוד, ומספק מגוון פתרונות מתקדמים בדגש על רמת גימור גבוהה וחדשנות בלתי מתפשרת. יאיר מעניקאת שירותיו לסקטור הפרטי והעסקי כאחד, ביצוע מגוון פרויקטים מורכבים מא’ ועד ת’ לגופים גדולים ובתים פרטיים – בדגש על שביעות רצון הלקוח. 

 יאיר נוסרי המביא עמו ניסיון של למעלה משני עשורים בתחום עבודות החשמל, התקשורת ומתח נמוך מאוד. יאיר הינו חשמלאי מוסמך, מכיר את התחום לעומקו ומעניק מגוון פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית לכל לקוח. כלל עבודות החשמל, התקשורת והמתח הנמוך מאוד מבוצעות על פי “חוק החשמל בישראל”.

פעילות הליבה של החברה מתמקדת בהתקנת מצלמות אבטחה, בקרת כניסה, מערכות אזעקה ועבודות חשמל מורכבות. כמו כן, החברה מעניקה מגוון שירותים משלימים בתחום, כגון התקנת מערכות גילוי אש, בית חכם, רשתות מחשבים, מערכות כריזה ומוזיקת רקע. בנוסף, החברה כותבת ומפרסמת מדריכי “עשה זאת בעצמך”, המעניקים לכל אדם עם מעט רקע טכני את האפשרות להתקין ולתקן מערכות באופן עצמאי.

החברה דוגלת במתן שירות מקצועי, אדיב והוגן ומתחייבת לעבוד בשקיפות מלאה מול כל לקוח. ולכן, כחלק מההוגנות והשקיפות ניתן למצוא באתר מחירון מסודר שיאפשר לכל לקוח לדעת מראש את התעריף עבור השירות.

חדשנות, מקצועיות ורמת גימור מדויקת – הם רק חלק מאבני היסוד עליהן מבוססים שירותי החברה. 

מה אנחנו אוהבים לעשות

כך תוכלו לדמיין איך הנכס שלכם יראה לאחר ההתקנה

WhatsApp chat