אודות

סיגמא טכנולוגיות

חשמל, אזעקה, אינטרקום, מצלמות אבטחה, מערכות גילוי אש, תקשורת מחשבים, טלפוניה, מערכות כריזה ומערכות בית חכם.

"סיגמא טכנולוגיות " הינה חברה מובילה לעבודות חשמל ומתח נמוך מאוד, ומספקת מגוון פתרונות מתקדמים בדגש על רמת גימור גבוהה וחדשנות בלתי מתפשרת. החברה מעניקה את שירותיה לסקטור הפרטי והעסקי כאחד, וביצעה מגוון פרויקטים מורכבים מא' ועד ת' לגופים גדולים ובתים פרטיים – עד לשביעות רצון הלקוח. 

חברת "סיגמא טכנולוגיות" הוקמה בשנת 1999 ומנוהלת על ידי יאיר נוסרי המביא עמו ניסיון של למעלה משני עשורים בתחום עבודות החשמל, התקשורת ומתח נמוך מאוד. יאיר הנו חשמלאי מוסמך, מכיר את התחום לעומקו ומעניק מגוון פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית לכל לקוח. כלל עבודות החשמל, התקשורת והמתח הנמוך מאוד מבוצעות על פי "חוק החשמל בישראל".

פעילות הליבה של החברה מתמקדת בהתקנת מצלמות אבטחה, בקרת כניסה, מערכות אזעקה ועבודות חשמל מורכבות. כמו כן, החברה מעניקה מגוון שירותים משלימים בתחום, כגון התקנת מערכות גילוי אש, בית חכם, רשתות מחשבים, מערכות כריזה ומוזיקת רקע. בנוסף, החברה כותבת ומפרסמת מדריכי "עשה זאת בעצמך", המעניקים לכל אדם עם מעט רקע טכני את האפשרות להתקין ולתקן מערכות באופן עצמאי.

החברה דוגלת במתן שירות מקצועי, אדיב והוגן ומתחייבת לעבוד בשקיפות מלאה מול כל לקוח. ולכן, כחלק מההוגנות והשקיפות ניתן למצוא באתר מחירון מסודר שיאפשר לכל לקוח לדעת מראש את התעריף עבור השירות.

חדשנות, מקצועיות ורמת גימור מדויקת – הם רק חלק מאבני היסוד עליהן מבוססים שירותי החברה. 

מה אנחנו אוהבים לעשות

כך תוכלו לדמיין איך הנכס שלכם יראה לאחר ההתקנה.

 

WhatsApp chat