מחירון מערכות אזעקה

מבצע מערכת אזעקה לבית

₪1500

קיט אזעקה מלא למיגון פנים הבית הכולל: מערכת אזעקה פימה, 3 גלאי נפח, סירנה, מצבר גיבוי, חייגן ל3 מספרי טלפון, התקנה באזור גוש דן בלבד.

אזעקה ביתית

החל מ ₪700

אנו נתקין עבורך את מערכת האזעקה שתבחר ויסוניק, פימה, עורב, רוקונט או כל מערכת אחרת. התאמת מערכת האזעקה למבנה הבית והחצר חינם.

אזעקה עורב

₪1400

מערכת האזעקה עורב הפתיעה השנה בגרסת קלה להתקנה ובעלת אפשרויות רבות.

פימה

 

₪1900

מערכת האזעקה הנפוצה ביותר בארץ. ניתן לראות אותה בכל בית או עסק, למערכת לוח מקשים בעל מסך מואר המציין את מצב המערכת והגדרותיה בעברית.

פימא האנטר פרו

₪1950

מערכת האזעקה המקצועית ביותר הקיימת היום בשוק, פיתוח ישראלי. מצוינת למערכות סבוכות במגה בנינים קניונים ומפעלים.

פימה תקן 1337

₪3400

מערכת האזעקה פימה תקן 1337 הינה מערכת המיועדת לעסקים
המבוטחים על סחורות גניבות כגון חנויות תכשיטים, בנקים וכדומה.

פימה הנטר 896

₪2050

 

מערכת האזעקה 896 מיוחדת לגיבוי מערכת האזעקה הקיימת. המערכת מותקנת במסתור ומפעילה את כל ההתראות בצורה שקטה.

פימה-שומרת שבת

₪2950

מערכת אזעקה שומרת שבת באישור מכון צומת מערכת האזעקה בין הטובות בעולם שתגן עליך מפורצים מבלי לחלל את השבת.

מחירון מערכות אזעקה - קווים לדמותו

אנחנו מפרסמים כאן מחירון מערכות אזעקה על מנת שכל אחד מכם יוכל לבחור את מערכת האזעקה המתאימה הן לצרכים האישיים שלו ושל החלל בו המערכת תותקן, והן לתקציב. אחרי הכל, התקנת מערכות אזעקה מחייבת גם היערכות תקציבית, וחשוב לדעת בדיוק היכן דברים עומדים.

אנחנו בסיגמא טכנולוגיות משווקים גם מערכות מיגון ביתיות הכוללות מספר מצומצם של גלאים ומספקות את המיגון המיטבי לחללים קטנים, וגם מערכות מורכבות הכוללות מספר רב של גלאים ומתאימות לחללים גדולים כמו בתי עסק, אולמות וקניונים.

כשאתם פוגשים כאן מחירון מערכות אזעקה, אתם יכולים לדעת בדיוק כמה תידרשו לשלם עבור כל מערכת - כי אנחנו דואגים לשים מראש על השולחן את כל הקלפים. תוכלו למצוא אצלנו מבחר גדול של מערכות, החל ממערכות המספקות הגנה אולטימטיבית מפורצים מבלי לחלל את השבת וכלה במערכות המתקדמות ביותר שקיימות היום בתחום ומספקות מענה לבניינים רבי קומות, קניונים ומפעלים.

לקבלת מידע נוסף מעבר למה שמספק לכם מחירון מערכות אזעקה המוצג כאן, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

WhatsApp chat